Un Solo Messaggio

Un Solo Messaggio APK

Un Solo Messaggio cep uygulaması indir hızlı ve ücretsiz Un Solo Messaggio android apk indir

Gerçek Tanrı Sadece Birdir.
Bu ayetler, İncil’de ve Kuran’da yüzlerce benzer kanıtın yanı sıra bu eşsiz, sonsuz mesajı doğrularlar: gerçek Tanrı Tekdir.

Kutsal Kitap yalnızca Tanrı’nın Sadece Bir Kişi olduğunu belirtmekle kalmaz, aynı zamanda gerçek Tanrı’nın Yaradan’ın tek Kurtarıcı olduğunu da gösterir.
Benden önce hiçbir tanrı yaratılmamış, benden sonra da olmayacak, ben Rab’yim, ve ötesinde bir Kurtarıcı yok (Yeşaya 43: 10-11).
Dolayısıyla, bu ifadeye göre, İsa, Kutsal Ruh, Brahma, Vişnu, Shiva, Krişna ya da Buda gibi diğer tüm varsayımsal tanrılar ya da tanrılar ne Tanrılar ne de Tek Gerçek Tanrı’nın tezahürleridir.
Bu yanlış inançlardan dolayı, Yahudiler başka tanrılara taptığından sonra,
Rabbin gazabı onları vurdu (Sayı 25: 3)
Aynı şekilde, Musa altın buzağı tahrip etti.
Öte yandan, Tekelci Hıristiyan topluluğunun en eski topluluklarından biri olan Essenes, İsa’nın tekelci öğretilerini yerine Kutsal Üçleme’nin Pauline inovasyonuyla değiştirmeyi reddettiği için işkence ve zulüm gördü.
Kısacası, Adem, Nuh, İbrahim, Musa, Hz. İsa ve Muhammed’in de dahil olduğu tüm Tanrı Peygamberleri, aynı mesajı iletmek için Yaradan’la birlikte gönderilmiştir:
Gerçek Tanrı Sadece Birdir. O’nu yalnız itiraf et ve emirlerini yerine getir.
Ve bu Peygamberler ve Elçiler aynı mesajı vaaz ettikleri için, dinleri aynı olmalıdır! Peki bu peygamberlerin ve habercilerin dini nedir?
Tanrı’nın isteğine boyun eğmek, bu Peygamberlerin mesajının özüdür. Arapçada bu “SUBMISSION” kelimesine “ISLĀM” denir.
Kur’an, “İslâm” ın, tüm peygamberlerin ve peygamberlerin Peygamberlerinin gerçek dini olduğunu doğrular: Bu Kuran-ı Kerim gerçek aynı Kutsal Kitapta izlenebilir!
Ve bir sonraki kitapçıkta neyin tartışılacağı tartışılacak olan şey budur!
Sonuçta, kurtuluşa ulaşmak için, söz konusu mesajı isteyerek ve açık bir yürekle karşılamalı ve inanmalıyız. Ancak, bunu yapmak yeterli değil! Tanrı’nın tüm gerçek Peygamberlerine (Hz. Muhammed dahil) inanmalı ve onların doğru rehberlik ve öğretilerini takip etmeliyiz. Bu mutlu bir sonsuz yaşama geçittir!
Yani, eğer içtenlikle gerçeği arıyor ve kurtuluşu arzularsanız, çok geç olmadan bu ŞİMDİ bütün bunları dikkate almalısınız! ÖLÜ OLMADAN ÖNCE! Yakında gelebilir! Kimler biliyor?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *