Şahin Drift ve Modifiye 3D v2
Şahin Drift ve Modifiye 3D v2

Şahin Drift ve Modifiye 3D v2 APK

Şahin Drift ve Modifiye 3D v2 cep oyunu indir hızlı ve ücretsiz Şahin Drift ve Modifiye 3D v2 android apk indir

Araçlar; M3 E30 – Golf MK1 – Şahin – Kartal

Türkiye’nin unutulmaz efsanelerinden biri olan ve hala ondan vazgeçemeyen binlerce insanın olduğu şahin arabaları şimdi de android işletim sistemli mobil araçlarda drift yapmak için hazır bekliyor! Eğer sizler de Şahin kullanmayı özlediyseniz veya seviyorsanız o zaman hemen Şahin Drift Oyunu 3D oyununu indirin ve maceranın tadını çıkartın!

Şahin Drift Oyunu 3D ile arabalarınızı istediğiniz gibi kaydıracağınız gerçekçi drift oyunu içinde kendinizi gösterebileceksiniz. Bu oyunda üstelik cihazınızı direksiyon olarak da kullanılabilen rahat bir yönlendirme sisteminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Şahin Drift Oyunu 3D oyunumuz aslında sizlere tam kapsamlı, gerçekçi drift keyfini sunacak. Şahin Drift Kaydırma oyunu ile sizler 3D bir araba kaydırma oyununun tadına varın!

Google Play üzerinden en çok indirilen ve geçekçi fizik motoru sistemine sahip olan Şahin Drift Oyunu 3D ile sizler efsanevi arabamız olan Şahin ile tamamen 3D drift simülasyonu içinde kendinizi göstereceksiniz. Her geçen gün geliştirilmeye devam eden bu oyunda maceradan maceraya koşacaksınız! Haydi şahine atlayın ve gaza basın!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *