Merkle Schweisstechnik GmbH
Merkle Schweisstechnik GmbH

Merkle Schweisstechnik GmbH APK

Merkle Schweisstechnik GmbH cep uygulaması indir hızlı ve ücretsiz Merkle Schweisstechnik GmbH android apk indir

Wilhelm Merkle Welding GmbH yüksek kaliteli kaynak ekipman ve kaynak çığır açan teknoloji bir lider üreticisidir.

Firmamız dayanıklılık ve güvenilirlik bir yandan, ve diğer tarafta, pazardaki uzun vadeli pozisyon genişletmek için bize yardımcı olan yenilikçi vizyonları gibi geleneksel değerlerin sağlıklı bir karışımı ile esnaf. Şirketin tarihine bakmak için iyi bir fırsat – Münih Merkle Kaynak Teknolojisi deneyim ve geleneğinin 30 yıl dayanmaktadır.

Müşteri hizmetleri: Kötz yılında üretici Merkle Kaynak Ekipmanları GmbH bir satış ofisi olarak kurulan, başından bir felsefe gelen ön plana oldu. Güçlü talep hızla açıkça bunlara ilişkin ürünleri ve aksesuarları geniş bir kaynak konusunda toptan ve perakendeciler bir kişiye ait olduğu yaptı. Münih biz tüm Aşağı ve Yukarı Bavyera bölgesinden sonra baktım ki bizim eylem merkezi ilk kez oldu. 1985 ve 1989, biz müşteriye daha yakın çalışmak Landshut ve Rosenheim ofisleri açtı. 1995 yılında, Münih-Pasing-Neuaubing Münih merkez taşındı.

Yeni pazarları ele geçirmek vizyonu ile birleştiğinde bir istikrarlı büyüme, Orta ve Doğu Avrupa pazarında aktif olmak için bizi teşvik etti. Başarı ile! 2004 şekilde genişleme şey oldu ve biz Tabor, Çek Cumhuriyeti Merkle Kaynak GmbH şirketi açtı. Biz de Doğu Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde dağıtım ağı var.

Yaklaşık 30 yıldır, Sayın Siegfried Awissus daima akılda felsefe, önlemler ve kurumsal stratejileri, uzun vadeli garanti bize iyi ve istikrarlı bir ekonomik taban ile seçin, şirketi çalışır.

Eşiniz seçimi aile söz konusu olduğunda, pek çok müşteri ve umutları, gelecekle ilgili kaygı var. Bu korku istiyoruz ve biz istikrarlı bir gelişme ve bizim şirketimizin gelecek planlarını kaydedebilir vererek sizi rahatlatmak olabilir. Bugün ve yarın – Biz net fikir ve arkaya planı güvenli olduğu uygulanabilir hedefleri olan bir ekibiz!

Yaygın ve başarılı bir gelecek üzerine.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *