mail.com mail
mail.com mail

mail.com mail APK

mail.com mail cep uygulaması indir hızlı ve ücretsiz mail.com mail android apk indir

mail.com Posta Uygulaması – A Gerçekten Mobil e-posta Deneyimi
Hız, kolaylık, koruma ve güç. Şimdi resmi posta uygulaması ile Android cihazınıza mail.com webposta hesabının tüm büyük faydalar getirebilir. Eğer, kişiler listenizin tamamını-görüntülemek olan e-postalarınızı kontrol edin ve tüm akıllı telefon rahatlığında mesajlara cevap yerde gelen kutunuza 24/7 erişimin keyfini çıkarın. Android için mail.com ücretsiz posta uygulaması ile gerçek e-posta hareketliliğini yaşayın.

mail.com posta uygulaması bakış Özellikler:
– Tüm Android cihazlarda kullanılabilir
– Şifreleme güvenlik teknolojisi Güçlü koruma sayesinde (TLS, SSL)
– Tam ekran modu, çimdik, ve daha birçok kullanışlı özellik yakınlaştırmak için
– Tüm postaların birden ekleri Gönder
– Yeni sessiz mod özelliği ile odaklanmış kalın
– Parmak izi kilidi güvenlik (Android 6 için)

Eğer mail.com posta uygulamasını indirdikten sonra parmaklarınızın ucunda tüm bu harika özelliklere sahip olacak. biz her zaman bizim app dijital fazla olduğunu söylemek yüzden gelen kutusunda-it masaüstü PC'den kendinizi kurtarmak ve nihayet hareket posta daha iyi bir şekilde keşfetmek için en kolay ve hızlı yolu.

döngü kalın
Sadece tek bir tıklama ile adres defteri, gelen kutusu ve klasörlere erişebilirsiniz. Pil-dostu 'Push e-posta' fonksiyonunu etkinleştirin ve yeni posta kutunuzda geldiğinde cihazınızın ana ekranda bir anlık bildirim almak gün you'll boyunca otomatik olarak e-postalarınızı almak olacaktır. o e-posta geldiğinde, bilmeniz gereken her şey bir bakışta mail.com posta app uzakta sayesinde fazla olmaz.

doya kişiselleştirin
mail.com uygulaması sizin ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde onun birçok işlev çimdik anlamı, tasarım gereği esnektir. Yeni bir posta kendinizi bildirmek için özel bir uyarı sesi ayarlamak veya sessiz bir mobil posta deneyimi tercih ederseniz, sessiz titreşim bildirim sekmesini etkinleştirmek. Ayrıca posta listesi görüntülenir-sadece basitleştirilmiş bir görünüm elde etmek için 'Kompakt Posta Listesi' sekmesini vurmak şekilde değiştirebilirsiniz. mail.com müşterilerine birinci nedenle bugün ücretsiz posta uygulamasını indirmek koyar bir e-posta istemcisi.

size kolaylık% 100
Bizim app sadece hayatı kolaylaştıran akıllı, kullanışlı özelliklerinden tam doludur. 'Empty Trash' ve 'Boş Spam' butonları ile yıldırım hızıyla kutunuzu temizleyin ve Kayan Eylem Düğmesi ile anında postaların en önemli alanlarına erişim: kalem simgesi yanıp içinde boş bir posta size sunar göz ve büyüteç simgesi tüm gelen kutunuza taramak zorunda kalmadan eski bir posta bulmalıyız zaman için mesajlarınızı arama yapmanızı sağlar. önemli bilgiler Kayıt ayrıca ekran fonksiyonu ile bir esinti.

Bizim ücretsiz mail uygulaması özellikleri onlar da size huzur verir, size zaman kazandırmak için değil, sadece orada. Bir Android akıllı telefon 6 varsa ek güvenlik için parmak izi kilit fonksiyonunu aktif hale getirebilirsiniz; Diğer tüm Android cihazlar için size postalar ve mail.com hesabına erişimi korumak için bir PIN kodu oluşturabilirsiniz. Ve nihayet, özelleştirilebilir 'Quiet Time' yararlanmak özelliği bizim posta uygulaması zil sesleri veya gelen postaların bir titreşim uyarısı size bildirir olmaz böylece gün boyunca set kez belirlemenizi sağlar. mail.com ücretsiz posta uygulaması: size kolaylık% 100
.

Size duymak mutluyuz
Bizim e-posta istemcisi hizmetine ilişkin bir fikir veya yorum var mı? Biz eden duymak ve giriş değer. Sadece düşüncelerinizi veya soru girin ve göndermek vurmak mail.com app 'Ayarlar' alanında 'Geri Bildirim' sekmesini tıklayın. mail.com sizin ücretsiz posta uygulaması nezaket keyfini çıkarın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *